Star Trek: Discovery’de Spock Rolünü Kim Canlandıracak

Star Trek: Discovery dizisi, yeni oyuncularını belirlemeye tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde en popüler bilim kurgu karakterlerinden biri olan Spock’ı dizide kimin canlandıracağı resmi olarak duyuruldu.

Dünya çapında yüz milyonlarca kişinin severek izlediği ve bilim kurgu filmleri arasında ayrı bir yere sahip olan Star Trek’in resmi dizisi Star Trek: Discovery, ikinci sezonda Spock karakterini Ethan Peck’in canlandıracağını bildirdi. Spock karakterini ilk olarak orijinal Star Trek filminde Leonard Nimoy canlandırmıştı. Vizyona giren son üç filmde ise Zachary Quinto bu karaktere hayat vermişti. Leonard Nimoy’un oğlu yeni Spock’a ait fikirlerini Twitter üzerinden belirtmekte çok gecikmedi. Görünüşe bakılırsa Nimoy ve ailesi Ethan Peck’e kolaylıkla ısınabilmiş.

Orijinal Star Trek filmlerinde anlatılan maceralardan önce neler yaşandığını anlatan Star Trek: Discovery, ikinci sezona Discovery ekibinin ve Michael Burnham’ın, Enterprise ve Kaptan Christopher Pike ile yüzleştiği noktadan başlanılacak. Spock, bir diğer diziye yeni katılmış olan ve Anson Mount’un canlandıracağı Christopher Pike’ın ekibinde yer alacak.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir