Amazon’un Yeni Dizisi The Romanoffs 12 Ekim’de Yayında!

Mad Men gibi birçok başarılı projede yer alan Matthew Weiner’ın yeni dizisi The Romanoffs, izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Amazon  platformunda yayınlanacak olan bu dizinin yayın tarihi 12 Ekim 2018 olarak açıklandı.

İlk sezonu sekiz bölümden oluşacak olan The Romanoffs, yedi farklı ülkede ve üç farklı kıtada meydana gelen hikayeleri anlatacak. Bölümlerin birbiriyle olan tek bağlantısı ise Rusya’yı 300 yılı aşkın süre yönetmiş olan Romanov Hanedanı. Bölümlerin her birinde bu hanedanın soyundan gelen insanların günümüzdeki hikayeleri anlatılacak.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=sbqQ6pHct64&w=560&h=315]

Dizinin kadrosunda yer alacak isimlerin oldukça iddialı olması projenin şimdiden ilgi görmesini sağladı. Özellikle Christina Hendricks, John Slattery, Aaron Eckhart ve Isabelle Huppert gibi isimler izleyici sayısını artıracak gibi görünüyor. Diziye ait ilk görüntüler gelirken, eleştirmenlerin ve izleyicilerin yorumlarından projenin sabırsızlıkla beklendiği görülüyor. Amazon’un ise bu gibi projeler sayesinde izleyici kitlesini artıracağı ve yakın zamanda buna benzer yeni dizileri vizyona süreceğini düşünüyoruz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir