Hakkında

Dizi Motoru, 1 Ağustos 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan bir internet sitesidir. Bu sitede sizler için popüler yerli ve yabancı dizileri araştırıp onlara özel yazılar yazıyoruz. Dizilere özel sayfalar aracılığıyla, özetlere, oyunculara ve diğer ekstra dizi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Dizilerde oynayan karakterleri ve onları canlandıran oyuncuları da sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Henüz yeni kurulmuş bir internet sitesi olmasından dolayı aradığınız bazı dizileri bulamayabilirsiniz. Fakat bir süre sonra bu sorun ortadan kalkacak ve aradığınız tüm dizileri Dizi Motoru‘nda bulabileceksiniz.

Dizi Motoru, bir dizi izleme sitesi değildir. Bu yüzden dizi izleme yeri yok gibi geri dönüşler yapmanıza gerek yok. Bu internet sitesinde diziler için izleme dışında tüm detaylara erişebilirsiniz. Dizi izlemek için ise size yasal platformları önerebiliriz.

İnternet sitemiz hakkında eksik gördüğünüz veya beğendiğiniz kısımları bize iletişim formundan yazmayı unutmayın. Çünkü Dizi Motoru sizin katkılarınızla gelişecek!