Lost In Space’e İkinci Sezonda Yeni Karakterler Geliyor

Netflix bilim kurgu sevenlerin merakla takip ettiği Lost In Space dizisine birkaç yeni karakter daha eklemeyi planlıyor. Diziye yeni eklenecek olan karakterlerin ise Dr. Smith ve the Robinsons ekibine katılacağı bekleniyor.

1960’lı yıllarda, Swiss Family Robinson romanından ilham alınarak vizyona giren dizi günümüzde Netflix üzerinden farklı bir prodüksiyonla izleyicilere sunuluyor. Netflix’in teknolojinin nimetlerinden yararlanarak daha gerçekçi ve kaliteli çekim teknikleri kullandığı dizi, Alpha Centauri yıldız sisteminde bulunan Resolute adlı bir uzay aracında görev yapmakta olan Robinsons ailesini anlatıyor.

Uzaylıların saldırısına maruz kalan Robinsons ailesi küçük uzay gemileriyle Jüpiter’e kaçmak zorunda kalıyor ve asıl macera bundan sonra başlıyor. Gezegende kapana kısılan aile, Resolute aracında görev yapan ve Dr. Smith adındaki gizemli bir karakter tarafından yönetilen farklı kişilerin de hayatta olduğunu fark ediyor. Dizide Robinson ailesinin küçük üyesi bir uzaylıyla tanışıyor ve olaylar gelişmeye başlıyor.

Netflix’in dizi hakkında açıkladığı son bilgilere göre en az iki yeni karakter projeye dahil olacak. İkinci sezonun ise 2019’un sonlarında ya da 2020’nin başında yayınlanacağı düşünülüyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir