What If Dizisinin Başrolü Belli Oldu

Netflix’in izleyicilerini meraklandıracak yeni projesi What If hakkında önemli detaylar gelmeye devam ediyor. Açıklanan son bilgilere göre dizinin başrolünde farklı film projeleri ile tanınan Renee Zellweger olacak.

Netflix’te yayınlanması planlanan dizide Renee Zellweger, Anne adlı bir karaktere hayat verecek. Dizinin ana konusu, iyi olarak bilinen kişilerin kötü şeyler yapmaya başlaması olacak. Dizinin her sezonunda, küçük kararların, insanların hayatlarını ne kadar değiştirdiği ve olayların sonucunu ne kadar farklı bir yöne götürebileceği anlatılacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Renee Zellweger dışında, Alex Gartner, Robert Zemeckis, Melissa Loy, Jack Rapke ve Charles Roven gibi isimler de olacak.

Yapılan açıklamalara göre dizinin çekimlerine eylül ayında başlanacak. Bu dizinin Zellweger için önemi başrolde yer alacağı ilk proje olması. Zellweger bu dizi dışında King of the Hill ve Rebel Highway gibi önemli projelerde yer almıştı. Aktris’in film kariyeri ise oldukça başarılı. Chicago, White Oleadner ve Bridget Jones gibi filmlerde rol alan Zellweger, Cold Mountain filmindeki performansı ile Oscar ödülü almıştı.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir