The Durrels 4. Sezonda Final Yapacak

Birleşik Krallık’ta büyük bir izleyici kitlesine sahip olan ve ITV kanalında yayınlanan The Durrels 4. sezonda final yapacak. Dizinin yapımcılarının neden final yapma kararı aldığı ise bilinmiyor.

The Durrels ilk olarak 2016 yılının nisan ayında izleyicileriyle buluşmuştu. Aile dizisi formatına sahip olan proje Sid Gentle Films Ltd şirketi tarafından ekranlara taşınmıştı. Dizide, 1935 yılında savaşta kocasını kaybetmiş olan Louise Durrell’in ve çocuklarının verdiği yaşam mücadelesi anlatılıyor. Ekonomik problemlerden kaçmak için Yunan adalarına yerleşmek zorunda kalan ailenin bu adaya adapte olma hikayesi ve yaşanılan zorlukları nasıl aştıklarının yanında hayatın neşeli anlarından da kesitler sunuluyor. Dizinin oyuncuları arasında Keeley Hawes, Josh O’Connor, Alexis Georgoulis, Ulric von der Esch ve Daisy Waterstone gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yapımcıları tarafından yapılan son açıklamaya göre, The Durrells’in final sezonu 2019 yılı içinde yayınlanacak. Dizinin önemli isimlerinden biri olan Keeley Hawe ise BBC’de yayınlanacak olan Bodyguard dizisinde rol alacak.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir