This Is Us Michael Angarano’yu Seçti

This Is Us farklı anlatım tarzıyla çeşitli izleyici kitlelerini kendine çekmeyi başarmıştı. 3. Sezonu için hazırlıkları yapılan dizinin yeni oyuncu seçimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Yeni sezonunda Jack Pearson’ın Vietnam Savaşı sırasında yaşadıklarına değinecek olan dizide yeni bir karakter ortaya çıkacak. Dizideki Jack karakterinin kardeşi Nicky olarak projeye katılacak olan isim Michael Angarano.

İkinci sezonda dizide Jack’in kardeşi Nicky hakkında birkaç bilgi verilmişti. İzleyenler bu iki kardeş arasındaki ilişkiyi merak etmiş ve Nicky’nin dizide yer alıp almayacağını sorgular olmuştu. Dizinin sezon finalinde yer alan Vietnam’a yolculuk sahnesi de Nicky’nin yeni sezonda diziye katılma ihtimalini izleyicilerin gözünde artırmıştı.

Dizinin yaratıcısı olan Dan Fogelman, hikayenin işleyişi hakkında birkaç ipucu vermişti. Projede Vietnam Savaşı’nda yaşananların derin bir şekilde anlatılacağını belirten Fogelman, Vietnam Savaşı’nda görev almış olan gazetecilerden Tim O’Brien’ın da dizide danışman rolünde olacağını bildirdi. Dizinin yeni sezonunun ise 25 Eylül 2018’de NBC ekranlarında yayınlanmaya başlanacağı açıklandı.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir