Poppy Montgomery Reef Break Dizisinde Başrolde Olacak

Unforgettable, Relativity, Without a Trace ve Glory Days gibi yapımlarda rol alarak ününü artıran Poppy Montgomery, ABC’nin yeni dizisi olan Reef Break’te başrolde yer alacak. 2019 yılının yaz aylarında yayınlanması planlanan dizi, ilk sezon onayını aldı.

Reef Break’in çok izlenen Fransız kanallarından biri olan M6 ve ABC Studios International’da yayınlanacağı geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. On üç bölüm sürecek olan ilk sezonu için onay alan Reef Break, suç draması türünde izleyicilere yeni bir tat sunmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını, aynı zamanda senaryoyu da yazmış olan Ken Sanzel ve dizinin başrolü olan Poppy Montgomery üstleniyor.

Poppy Montgomery diziyi, aksiyon dolu bir drama olarak tanımlıyor. Dizinin, cennet gibi, baştan çıkarıcı ve çekici bir Pasifik Okyanusu adasında geçeceğini belirten Montgomery, adanın valisi için dedektiflik yapan Cat Chambers adındaki eski bir hırsızı canlandırıyor. Bu karakterin yaşadıklarının ve etrafındaki olayların anlatılacağı dizi, muhteşem manzaralar, suç, şehvet ve güneş ışığı kokteyli şeklinde izleyenlere sunulacak.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir