Veronica Mars Hulu’ya Geliyor

Rob Thomas’ın başarılı yönetmenlik işlerinden birini gerçekleştirdiği Veronica Mars’ın yakın bir zamanda Hulu’da sekiz bölümden oluşan bir mini dizi olarak izleyicilere sunulacağı duyuruldu.

İlk olarak 2004 yılında ekranlara taşınan Veronica Mars dizisi, bir süre izleyicilerin ilgisini çekse de 3. sezonda büyük bir seyirci kaybına uğramış ve 2007 yılında final yapmak zorunda kalmıştı. Buna rağmen kemik bir hayran kitlesine sahip olan Veronica Mars, hayranların başlatığı bir bağış kampanyası sayesinde 2015 yılında beyaz perdeye taşınmıştı. Filmin hayranlar tarafından beğenilmesinin ardından Veronica Mars hikayesi, 2 tane kitapla devam etti. Kitapların yayımlanmasıyla birlikte CW Seed platformunda Play it Again, Dick adındaki bir spin-off dizisiyle de hikayesini devam ettiren Veronica Mars’ın ekranlara dönüp dönmeyeceği merak edilir olmuştu.

2017 yılından beri tekrardan ekranlara dönmesi beklenen Veronica Mars’ın hangi platformda yayınlanacağı hakkında çeşitli fikirler ortaya atılmaktaydı. Geçtiğimiz günlerde dizinin 8 bölümden oluşan bir mini dizi olarak Hulu platformunda yayınlanacağı açıklandı. Açıklanan bilgiler arasında Veronica Mars karakterini yine Kristen Bell‘in canlandıracağı da var.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir