Netflix’in Yeni Dizisi Disenchantment 17 Ağustos’ta Yayında

Televizyon tarihindeki en uzun soluklu animasyon serisi olan The Simpsons’ın yaratıcısı Matt Groenling’in Netflix ile yaptığı iş birliği sonucunda ortaya çıkan Disenchanment dizisi 17 Ağustos’ta yayında olacak.

Futurama ve The Simpsons gibi dizilerle animasyon serisi dünyasına büyük katkılarda bulunan Matt Groenling, Disenchantment ile Orta Çağ’a başka bir perspektiften bakmamızı sağlayacak. İlk defa televizyon platformu dışında bir projede yer alan Groenling, dizinin yirmi bölümden oluşan ilk sezonunun yarısının 17 Ağustos’ta Netflix’te yayınlanacağını duyurdu. Yapılan incelemelere göre dizi, kumarbaz, alkolik ve asi bir prenses ile elf arkadaşının etrafında dönen maceraları konu alıyor.

Eleştirmenlerin ilk izlenimlerine göre dizi karakterleri tanıtmak ve hikayelerini bize sunmak için yavaş başlıyor. Eleştirmenlerin bir diğer görüşü ise dizi evreninin birçok zengin ve büyüleyici hikayelere konu olabileceği. Eğer anlatılacak Orta Çağ hikayeleri, güzel bir olay örgüsüne sahip olursa ve animasyon serileri dünyasına yeni bir tarz getirirse bu dizinin milyonlarca kişi tarafından izleneceği şüphesiz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir