Riley Keough ve Kristen Stewart A Life in Men’in Başrollerinde

Charlize Theron, Girlboss ve Mindhunter gibi başarılı Netflix dizilerinin yapımcılığını üstlenmesiyle adından sıkça söz ettiriyordu. Geçtiğimiz günlerde yeni bir Netflix dizisinin yapımcılığını üstlenmesiyle gündeme geldi. Kesinleşen bilgilere göre Charlize Theron, Gina Frangello’nun yazdığı A Life in Man eserinin uyarlaması olan ve aynı ismi taşıyan dizinin yapımcısı olacak.

A Life in Man kadrosunda birçok ünlü ve başarılı ismi barındıracak. Elde edilen son bilgilere göre dizinin başrollerinde Twilight serisiyle ünlenen Kristen Stewart ve The Girlfriend Experience ile adını duyuran Riley Keough olacak. En son The Runaways filminde birlikte yer alan bu iki oyuncu yıllar sonra ilk defa tekrar birlikte çalışma fırsatı bulabilecek.

A Life in Man, Nix ve Mary adındaki iki karakterin etrafında gelişen bir hikayeyi anlatıyor. Çocukluk yıllarından beri birbirlerine sıkıca bağlı olan bu iki arkadaş 80’li yıllarda Yunanistan’da tatil yapmaya karar verirler. Nix, bu tatili Mary’ye ölümcül bir hastalık teşhisi konulduktan sonra düzenler. Ancak tatil bittiğinde Nix, Mary ile arkadaşlığını bitirir. Ancak Mary bunun sebebini anlayamaz ve 3 yıl sonra arkadaşının öldüğünü öğrenir. Mary Nix’in davranışının sebebini anlayabilmek için Avrupa’ya gider ve manevi, cinsel uyanış serüvenine başlamış olur.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir