Castle Rock İkinci Sezon İçin Onay Aldı

Yeni dizilerle izleyici kitlesini artırmakta olan Hulu, Castle Rock’ın ikinci sezon için onay aldığını duyurdu. Kadrosundaki oyuncularla oldukça dikkat çeken Castle Rock’ın ilk sezonu 25 Temmuz 2018’de yayınlanmıştı.

Castle Rock, Stephen King’in romanlarında ara sıra geçen bir kasaba olarak biliniyor. Dizinin yapımcıları, King’in bu kasabada geçen farklı hikayelerini ve farklı karakterlerini Castle Rock sınırları içerisinde buluşturuyor. Buna bağlı olarak oldukça fazla Stephen King referansı içeren dizi, yazarın romanlarını izlemeyenlerin bile ilgisini çekecek gibi duruyor. Eleştirmenlerden ve izleyicilerden ilk sezonu için olumlu geribildirimler alan dizinin Hulu’da yayınlanması birçok Netflix kullanıcısını üzmüş gibi görünüyor.

Dizinin kadrosun birçok filmden tanıdığımız farklı yıldızlar yer alıyor. Özellikle “IT” filminden tanıdığımız Bill Skarsgard’ın dizinin önemli karakterlerinden biri olması izleyici sayısını arttıracağa benziyor. Bunun dışında dizide Andre Holland, Melanie Lynskey ve Jane Leby gibi isimler de yer alıyor. İkinci sezon için onay alan dizinin hangi tarihte yeni bölümlerinin geleceği bilinmiyor.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir