Netflix Dizisi Narcos’un 3. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

İnternet dizileri arasında oldukça popüler olan Narcos, bir dönemin çok konuşulan uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escbar‘ı konu alıyor. Netflix platformunda yayınlanan Narcos’un geride bıraktığımız 2 sezonunu nefeslerimizi tutarak izledik. Uzun bir aradan sonra Netflix yetkilileri Narcos’un 3. sezonunun yayınlanacağı tarihi açıkladı. Açıklanan bu tarih ile birlikte Narcos dizisinin hayranları büyük bir sevin yaşadı. 

Narcos‘un yapımcılığını ve yayıncılığını üstlenen Netflix platformu, dizinin 3. sezonunu yayınlanacağı tarihi açıkladı. Narcos dizisinin yeni sezonu için takipçilere 1 Eylül 2017 tarihini işaret eden Netflix, dizi ile ilgili ufak tanıtımlar yayınlayarakta bizi meraklandırıyor. Evet, yanlış duymadınız Kolombiya’dan dünyaya yayılan uyuşturucu macerası devam ediyor.

Narcos dizisinin bol aksiyonlu geçen 2 sezonunun ardından, 3. sezonda da bizleri  uyuşturucu kartellerinin maceraları bekliyor. Pablo Escobar‘dan sonra dünyaya hakim olan Cali karteli bu düzenini daha fazla devam ettiremeyecek gibi görünüyor. Pablo Escobar’ın kurduğu uyuşturucu imparatorluğunda büyük değişiklikler söz konusu. Kısacası Narcos’un 3. sezonunda işler tam anlamıyla karışacak.

Narcos dizisi 3. sezon tanıtım fragmanı:

Eğer Narcos dizisinin 1. ve 2. sezonunu sonuna kadar izlememişseniz, yukarıda yayınladığımız tanıtım fragmanını da izlemenizi tavsiye etmiyoruz. Fragman spoiler içermektedir.

Narcos dizisi hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir