House of Cards’ın Final Sezonuna (6. Sezon) Ait İlk Fragman Yayınlandı

Politikada gerçekleşen kirli oyunları anlatan ve başkan olmak için kendisinin bile inanamadığı işleri yapan Frank Underwood, House of Cards’ın 6. sezonunda yer almayacak.  Yeni sezonda onun yerine işleri tek başına Claire Underwood idare edecek.

Milyonlarca kişi tarafından izlenen House of Cards dizisi Kevin Spacey krizi ile sarsılmıştı. Kevin Spacey’in geçtiğimiz yıllarda çıkan taciz skandalından dolayı Netflix dizisiyi bir süre askıya aldı. Yetkililer ilk olarak dizinin devam etmeyeceğini söylediler. Fakat bir yandan da oldukça güzel bir şekilde ilerleyen diziyi bitirmek istemediler. İşte bu yüzden başkanlık görevini Claire Underwood‘a devrettiler ve 6. sezon çıkartma kararı aldılar. Yani House of Cards 6. sezonla birlikte ekranlara tekrar gelecek ve yine 6. sezon ile birlikte ekranlara veda edecek. Çünkü 6. sezon dizinin final sezonu olacak.

House of Cards 6. sezon tanıtım videosu:


House of Cards’ın 6. sezonu merakla beklenirken Netflix platformu beklenen videoyu yayınladı. Dizinin en önemli karakterlerinden Claire Underwood‘u gördüğünüz video, House of Cards’ın 6. sezonuna ait. 5 sezon boyunca ulaşılmak istenen Oval Ofis’te Claire Underwood’u görüyoruz. Masada ve ayağa kalkarak bizlere “Daha yeni başlıyoruz.” mesajını veriyor. Bu mesaj her ne kadar hayranları sevindirse de başlangıç sadece 8 bölüm sürecek. Çünkü Netflix, House of Cards’ın 6. sezonunu 8 bölüm yayınlama kararı aldı. İlk fragmanda dizinin yeni sezonunun yayınlanacağı tarih açıklanmadı. Yayınlanma tarihini bizler de siz gibi merakla bekliyoruz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir