Çukur

Türk televizyon dizilerinin son dönemde en çok izlenen işlerini yapan, kardeşi kardeşe kırdıran, gizemleriyle ilgi çeken ve karakterleri ile hayran bırakan Ay Yapım, Çukur ile birlikte ekranları kasıp kavuruyor. Bu yazıda Show TV’de yayınlanan ve yayınlandığı gün izlenme rekorları kıran Çukur‘a ayrıntılı göz atacağız. Buyurun başlayalım.

Dizi Süresi Sezon Sayısı Bölüm Sayısı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Dil
120 Dakika 2 67 23 Ekim 2017 Devam Ediyor Türkçe

Çukur dizisi, 23 Ekim 2017 tarihinde Show TV’de yayın hayatına başlayan bir televizyon dizisidir. Ay Yapım tarafından desteklenen diziyi Sinan Öztürk yönetiyor. Dizinin hayran bırakan hikayesi ise Gökhan Horzum‘un elinde. Dizinin oyuncu kadrosunda ise  Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz gibi önemli isimler bulunuyor. Yani dizi hem oyuncu kadrosu hem de yönetimiyle birlikte emin ellerde diyebiliriz.

Çukur dizisinin konusu:

Gelelim İçerde’nin devamı gibi sayılabilecek ama benzer olmayan Çukur dizisinin konusuna. Çukur aslında İstanbul’da bulunan bir semt. Bu semtin kontrolü ise Koçovalı’ların elinde. Yani İdris babamız Çukur evimiz lafı buradan geliyor. Koçovalı ailesinin babası İdris çocuğu ise Yamaç. Çukur’da her türlü işi yapmak serbest. Fakat uyuşturucu asla gündeme gelemez. Koçovalı ailesi uyuşturucu ticaretine kesinlikle izin vermiyor. Yıllarca Koçavalı ailesinin istediği gibi giden işler bir süre sonra bozuluyor. Semtte uyuşturucu ticareti başlıyor ve Koçovalı ailesinin başına istenmeyen olaylar geliyor. İşte tam işler kötüye gidiyor derken süper kahramanımız Yamaç ortaya çıkıyor. Evet yeni ortaya çıkıyor çünkü kendisi bir nedenden dolayı Çukur’u bırakıp gitmişti. İşte bu gelişmeden sonra Çukur’da büyük olaylar başlıyor.

Yamaç geldiği günden itibaren Çukur’da olan sorunları çözmeye çalışıyor ve mahallelilere yardım etmek istiyor. Bunun için en güçlü çeteleri bile karşısına alan Yamaç, kardeşi ile de bazı sorunlar yaşıyor. Aslında sorunun kendisi kardeşi de diyebiliriz. Evet yukarıda kardeşinden bahsetmedik çünkü kardeşini diziyi izleyerek öğrenmelisiniz.

Lafı çok fazla uzatmadan dizinin konusunu burada sona erdiriyoruz. Çünkü biraz daha ilerlersek spoiler vermeden duramayacağız ve dizinin tadını kaçıracağız. En iyisi siz aşağıya inin ve dizinin oyuncu kadrosuna bakın.

Çukur dizisi oyuncu kadrosu:

Bir hata oluştu
Yamaç Koçovalı
Aras Bulut İynemli
Bir hata oluştu
Sena Koçovalı
Dilan Çiçek Deniz
Bir hata oluştu
İdris Koçovalı
Ercan Kesal
Bir hata oluştu
Sultan Koçovalı
Perihan Savaş
Bir hata oluştu
Selim Koçovalı
Öner Erkan
Bir hata oluştu
Kahraman Koçovalı
Mustafa Üstündağ
Bir hata oluştu
Vartolu
Erkan Kolçak Kös.
Bir hata oluştu
Medet
Mustafa Kırantepe
Bir hata oluştu
Muhittin
Nebil Sayın
Bir hata oluştu
Paşa
Çetin Kemal Sar.
Bir hata oluştu
Aliço
Rıza Kocaoğlu
Bir hata oluştu
Celasun
Kubilay Aka
Bir hata oluştu
Beyfendi
Burak Sergen

Çukur Dizisi Tanıtım Videosu:

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir