Bizim Hikaye (Yerli Shameless)

Bizim Hikaye, Türk yapımcılar tarafından çekilen bir dizidir. Televizyon dizisi olma özelliğini taşıyan Bizim Hikaye, Amerika’nın ünlü dizisi Shameless‘tan esinlenerek hazırlanıyor. Gelin yerli dizimiz Bizim Hikaye’ye daha derinden göz atalım.

Dizi Süresi Sezon Sayısı Bölüm Sayısı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Dil
120 Dakika 2 70 14 Eylül 2017 23 Mayıs 2019 Türkçe

Bizim Hikaye dizisinin özeti:


MED Yapım tarafından yapımı üstlenilen Bizim Hikaye, başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hazal KayaReha Özcan ve Burak Deniz başta olmak üzere birçok ünlü isim yer almakta.

Bizim Hikaye, Hazal Kaya’nın canlandırdığı Filiz karakterinin hayatını konu alıyor. Sarhoş ve sorumsuz bir babaya sahip olan Filiz, kardeşlerine bakmak için uğraşıyor. Filiz’e aşık olan Barış ismini taşıyan karakter ise geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı Filiz ile konuşamıyor. Yerli Shameless dizimizde kendini affettirmek isteyen Barış’ın Filiz ile arasında geçen ilginç olayları da izleyeceğiz.

Yine her Türk dizisinde olduğu gibi karakterlerimizin birisi zengin diğer fakir. Barış ismini taşıyan karakterimiz ailesinin durumundan dolayı zengin bir hayat sürüyor. Filiz ise elinde olmayan nedenlerden dolayı fakir olarak yaşamakta.

Bizim Hikaye dizisinin oyuncuları:


Bir hata oluştu
Filiz
Bir hata oluştu
Barış
Bir hata oluştu
Fikri
Bir hata oluştu
Hikmet
Bir hata oluştu
Fikret
Bir hata oluştu
İsmet

Bir Hata Oluştu

Bizim Hikaye Tanıtım Videosu:


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir