Bizim Hikaye (Yerli Shameless)

Bizim Hikaye, Türk yapımcılar tarafından çekilen bir dizidir. Televizyon dizisi olma özelliğini taşıyan Bizim Hikaye, Amerika’nın ünlü dizisi Shameless‘tan esinlenerek hazırlanıyor. Gelin yerli dizimiz Bizim Hikaye’ye daha derinden göz atalım.

Dizi SüresiSezon SayısıBölüm SayısıBaşlama TarihiBitiş TarihiDil
120 Dakika27014 Eylül 201723 Mayıs 2019Türkçe

Bizim Hikaye dizisinin özeti:


MED Yapım tarafından yapımı üstlenilen Bizim Hikaye, başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Hazal KayaReha Özcan ve Burak Deniz başta olmak üzere birçok ünlü isim yer almakta.

Bizim Hikaye, Hazal Kaya’nın canlandırdığı Filiz karakterinin hayatını konu alıyor. Sarhoş ve sorumsuz bir babaya sahip olan Filiz, kardeşlerine bakmak için uğraşıyor. Filiz’e aşık olan Barış ismini taşıyan karakter ise geçmişte yaptığı bir hatadan dolayı Filiz ile konuşamıyor. Yerli Shameless dizimizde kendini affettirmek isteyen Barış’ın Filiz ile arasında geçen ilginç olayları da izleyeceğiz.

Yine her Türk dizisinde olduğu gibi karakterlerimizin birisi zengin diğer fakir. Barış ismini taşıyan karakterimiz ailesinin durumundan dolayı zengin bir hayat sürüyor. Filiz ise elinde olmayan nedenlerden dolayı fakir olarak yaşamakta.

Bizim Hikaye dizisinin oyuncuları:


Bir hata oluştu
Fikret

Bir Hata Oluştu

Bizim Hikaye Tanıtım Videosu:


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir