Vaktin Nasıl Geçtiğini Anlamayacağınız Yabancı 10 Komedi Dizisi

Yabancı diziler arasından neredeyse en çok komedi dizileri izleniyor. Kendine özel konusu ve oldukça eğlenceli karakterleri ile izleyenleri kendisine hayran bırakan birçok yabancı komedi dizisi var. Bu listemizde sizlere izlemeniz gereken 10 yabancı komedi dizisini derledik. Bu dizileri izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hadi hemen listeye başlayalım.

1) How I Met Your Mother

How I Met Your Mother dizisi oldukça eğlenceli bir konuya sahip. Dizi Ted’in aile konuşmasına sırasında çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştığını anlatmaya çalışmasıyla başlıyor. Ted mesleğini seven bir mimardır. Ted kendisine en uygun çifti aramak için uğraşıyor. Bu yüzden de birçok kızla takılıyor fakat en uygununun hangisi olduğunu zor seçiyor. İlginç bir hikayesi olan bu dizinin her bölümünde sizi farklı maceralar bekliyor olacak.

2) Friends

Friends, 6 gencin New York’ta yaşadıkları maceraları konu alıyor. Bu 6 gencin maceraları genellikle güldürürken bazı zamanlarda oldukça fazla şaşırtıyor. Sitcom yapımlarının en başarılılarından birisi olan Friends, birçok ülkede yayınlanmış ve milyonlarca kez izlenmiştir. Sizi güldürecek bir gençlik dizisi arıyorsanız Friends tam size göre.

3) The Simpsons

1989 yılında yayınlanmaya başlanan The Simpsons şüphesiz herkesin mutlaka bir kez de olsa denk geldiği bir dizidir. Bu animasyon dizisi kurgusal bir şehir olan Springfield‘de geçmektedir. Dizide zaman kavramı yoktur ve karakterler hiç yaşlanmazlar. Dizide yer alan oldukça keyifli aileler ve karakterler ile The Simpsons izlerken çok eğleneceksiniz.

4) Shameless

6 çocuk ve 1 babadan oluşan bir ailenin ilginç hikayelerine tanıklık etmeye hazır mısınız? Chicago’da geçen hikayede baba Frank Gallagher alkolik bir adamdır. Ailenin en büyük kızı ise Fiona Gallagher’dır. Fiona Gallagher  kardeşlerini bir şekilde okutmak için uğraşır ve aileyi geçindirmeye çalışır. Ailenin başına sürekli ilginç olaylar gelir ve bu olaylar bir hayli komik bir hal alır. Bu diziyi izlerken de oldukça fazla eğleneceksiniz.

5) South Park

Dizinin hikayesi Colorado eyaletinin South Park kasabasında geçiyor. Dizide 4 gencin başından geçen ilginç olaylar anlatılır. Her ne kadar kimsenin izlenmemesi gerekiyor denilse de dizi oldukça yüksek izlenme sayılarına ulaşmıştır. Bu arada dizinin oldukça fazla küfür ve şiddet içerdiğini de belirtelim.

6) The Big Bang Theory

The Big Bang Theory, Leonard ve Sheldon adında iki bilim insanının aynı yerde karşılaşmaları ile başlamaktadır. Aynı üniversitede çalışan ve hatta aynı evde kalan bu iki bilim insanı, karşı dairelerine taşınan bir kızla birlikte ilginç bir hikayeye başlarlar. Leonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, Penny ile birlikte vakit geçirmeye başlar . Bu eğlenceli dizinin her yeni bölümünde ilginç maceralar sizleri bekliyor.

7) Modern Family

Dizide birbirine yakın olan 3 aile konu alınıyor. Bu 3 aile arasında tuhaf olaylar gelişiyor. Aile bireylerinin farklı davranışları ve merak uyandıran hikayeleri size diziyi sevdirebilir. Eğer bu tarz bir dizi izlemek istiyorsanız Modern Family dizisini deneyebilirsiniz.

8) The Office

Mifflin isimli bir şirketin şubesinde geçen ilginç olayları anlatan bir dizi The Office.  Michael Scott ve çalışanlarının rol aldıkları dizide, her bölümde farklı ve komik olaylar sizleri bekliyor. Dizide bazı karakterlerin yaptıkları şakalara ve esprilere de tepkinizi göstermeden geçemeyeceksiniz. Ofis ortamında bir dizi arayanlar için The Office tavsiye edilebilir.

9) Two Broke Girls

Two Broke Girls, 2011 yılında Amerika’da yayınlanmaya başlayan bir sitcom dizisidir. Max ve Caroline’in başından geçen ilginç ve komik olayları anlatan Two Broke Girls, biraz serseri tipli kızları anlatıyor. Kızlar birçok farklı işte çalışırlar ve ilginç hikayelerin başrolünde yer alırlar. Farklı bir hikayesi Two Broke Girls‘i izlemeye başlayabilirsiniz.

10) Chuck

Chuck Bartowski isimli dizi karakterimiz Kaliforniya’da bir teknoloji mağazasında çalışmaktadır. Chuck, Buy More ismine sahip olan bu teknoloji mağazasından bir anda casusluk olma yolunda ilerler. Arkadaşının attığı maildeki gizli bilgileri öğrenen Chuck, kendisini Amerika’da ilginç bir hikayenin içerisinde bulur.

Komedi dizisi arayanlar için listemiz burada sonra eriyor. Aralarından birisini seçip izlemeye başlayabilir veya diğer listemizin yayınlanmasını bekleyebilirsiniz. İyi Eğlenceler!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir