Game of Thrones’un Final Sezonunun (8. Sezon) Çekimleri Neredeyse Tamamlandı!

Dünyanın en iyi dizilerinden birisi olan Game of Thrones, ilk bölümünü 17 Nisan 2011 tarihinde yayınladı. Bu tarihten itibaren yayınladığı her yeni bölümüyle dikkat çeken dizi, 7 sezon boyunca milyonlarca izleyicisini mutlu etmeyi başardı. IMDb’de en yüksek puana sahip diziler arasında yer alan Game of Thrones, karakterleri ve hikayesi ile birlikte izleyenleri büyülüyor. Ne yazık ki bu efsane dizi 2019’da yani 8. sezonuyla birlikte final yapacak. Yani dizinin 8. sezonu Game of Thrones hayranları için üzücü bir sezon olacak. 

Game of Thrones’un 8. sezonu hakkında her gün yeni bir bilgi paylaşılıyor. Dizinin yayıncı kanalı HBO her ne kadar açık vermek istemese de dizinin hayranları için ufak tefek bilgileri paylaşmayı ihmal etmiyor. Game of Thrones’un final sezonunun 2019’da yayınlanacağını biliyoruz. Aynı zamanda 8. sezonda yer alacak olan bölümlerin hepsinin film uzunluğunda olacağı da kesinleşti. 8. sezonda kaç bölüm olacağını ise henüz bilmiyoruz.

Peter Dinklage, final için en uygun sezonun 8 olduğunu söyledi!

Dizinin en öne çıkan karakterlerinden birisi olan Tyrion Lannister‘ı canlandıran Peter Dinklage, dizinin 8. sezonunun yarısını tamamladıklarını açıkladı. Dizinin finali için en uygun sezonun 8. sezon olduğunu da söyleyen Peter Dinklage, bu açıklamalarıyla birlikte Game of Thrones hayranlarını iyice meraklandırdı.

Dizi hakkında yaşanan diğer gelişmeleri sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan öğrenebilirsiniz. Sizler gibi bizler de Game of Thrones’un 8. sezonunu büyük bir heyecanla bekliyoruz!

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir