American Gods

American Gods, Neil Gaiman’ın eserinden uyarlanan bir televizyon dizisidir. 2017 yılında yayın hayatına başlayan dizi büyük bir izleyici kitlesi edinmiştir. Gelin American Gods dizisinin tüm ayrıntılarına göz atalım.

Dizi Süresi Sezon Sayısı Bölüm Sayısı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Dil
60 Dakika 2 16 30 Nisan 2017 Devam Ediyor İngilizce
Kanal

Starz kanalında yayınlanan American Gods dizisi son dönemin popüler dizileri arasında yer almaya başardı. İlk bölümü 30 Nisan 2017 tarihinde yayınlanan dizi, ilk 2 sezon için toplamda 16 bölüm yayınladı. American Gods dizisinin her bir bölümü ise ortalama 60 dakika uzunluğunda.

American Gods dizisinin özeti:


American Gods bir gerilim dizisi olarak tasarlanmış. Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan  Shadow Moon geçmişi karanlık bir kişidir. İşlediği suçlardan dolayı hapis cezasına mahkum olan  Shadow Moon, cezasından erken bir zamanda tahliye edilir. Hapisten çıktığında karısı Laura’nın öldüğünü öğrenen Shadow Moon, eşinin cenazesine gitmek için yola çıkar.

Uçakta Mr. Wednesday isimli garip bir adamla karşılaşır. Bu adam ile tanıştıktan sonra bir iş teklifi alır. Bu iş teklifi ile birlikte American Gods dizisinin aksiyonu başlamaktadır. Shadow Moon her ne kadar iş teklifi kabul etmese de bu işe mecbur kalacaktır.

American Gods dizisinin oyuncuları:


Bir hata oluştu
Laura Moon
Bir hata oluştu
Mr. World
Bir hata oluştu
Bilquis
Bir hata oluştu
Mad Sweeney

Bir Hata Oluştu

American Gods dizisi tanıtım videosu:


Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir