Into The Night

Netflix’in 2020 yılı içerisinde yayına aldığı ve en çok konuşulan dizilerinden birisi de Into The Night. Belçika yapımı olan bu dizi kadrosunda Türk oyuncu bulundurmasıyla ve konusuyla oldukça büyük ilgi gördü.

Netflix’te bulunan birçok diziyi tüketmişseniz ya da izleyecek farklı bir senaryosu olan dizi arıyorsanız Into The Nigth dizisi tam size göre. 1 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan Into The Night dizisini uzun olmayan bölüm süreleri ve başarılı oyuncu kadrosu ile sıkılmadan izleyebilirsiniz. Ayrıca Türk oyuncumuz Mehmet Kurtuluş ise, dizide sizi oldukça heyeclanandıracak aksiyonlara katılıyor. Netflix’in Top 10 listesine giren bu diziyi izlemenizi tavsiye ederiz. Özellikle uçaklara ilginiz varsa bu diziyi çok seveceksiniz.

Dizi Süresi Sezon Sayısı Bölüm Sayısı Başlama Tarihi Bitiş Tarihi Dil
35 Dakika 1 6 1 Mayıs 2020 Fransızca
Kanal

Into The Night dizisinin özeti:


Jacek Dukaj tarafından yazılmış The Old Axolotl kitabından esinlenmiş olan Into The Night, sebebi bilinmeyen bir olayın dünyada karmaşa oluşturmasını konu alıyor. Dizide vitamin almak için sürekli olarak yaptığımız işlem güneşlenme, artık büyük bir tehdit oluşturuyor. Çünkü güneş ışınları tüm dünyada henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı zarar veriyor. Güneşin doğduğu tüm şehirler birer birer yok oluyorlar ve bu  durumda kurtulabilmenin tek yolu güneşten kaçmak. Sizce güneşten kaçılabilir mi? Bu durumu bir uçuş esnasında öğrenen bir grup yolcu, ilginç olaylar zincirlemesine şahit oluyorlar. Uçaktan inememekle birlikte tekrar uçmaya da devam etmeleri gerekiyor. Fakat nereye kadar?

Uçaktaki yolcular ve kaptan dahil tüm mürettebat aldıkları ilginç bir kararla normal sefer istikameti olan Moskova’dan vazgeçerek güneşten kaçmaya başlıyorlar. Into The Night dizisinde sürekli olarak batıya gitmeyi planlayan yolcular bu durumu ne kadar süre idare edebilir dersiniz? Oldukça sürükleyici bir konusu olan dizinin ilk sezonunun nasıl bittiğini anlamayacaksınız. Ayrıca tek mekan olarak uçakta geçtiği için sıkılacağınızı düşünmeyin. Yapımcılar birçok farklı mekanda sizi buluşturmayı başarıyorlar. Bu mekanlarda gerçekleşen olaylarla da birlikte dizi iyice eğlenceli hale geliyor.

Into The Night dizisinin oyuncuları:


Bir hata oluştu
Richard “Rik” Mertens
Jan Bijvoet
Bir hata oluştu
Osman Azizi
Nabil Mallat
Bir hata oluştu
Sylvie Bridgette Dubois
Pauline Etienne
Bir hata oluştu
Mathieu Daniel Douek
Laurent Capelluto
Bir hata oluştu
Terenzio Matteo Gallo
Stéfano Cassetti
Bir hata oluştu
Gabrielle Renoir
Astrid Whettnall
Bir hata oluştu
Horst Baudin
Vincent Londez
Bir hata oluştu
Zara Oblonskaya
Regina Bikkinina
Bir hata oluştu
Ines Mélanie Ricci
Alba Gaïa Bellugi
Bir hata oluştu
Laura Djalo
Babetida Sadjo
Bir hata oluştu
Ayaz Kobanbay
Mehmet Kurtulus
Bir hata oluştu
Jakub Kieslowski
Ksawery Szlenkier

 

Into The Night Dizisi Tanıtım Videosu: